Tehran/Iran Time:
 
English
        صفحه اصلی      
     درباره ما   
    پروژه های اصلی   
  هدایت پروژه ها  
 تضمین کیفیت / کنترل کیفیت
 شرکتهای مادر
 چارت سازمانی
   تماس با ما   
 
 
 
Member Login

User Name:


Password:         
 

 

هدایت پروژه:

هدایت پروژه در شرکت ایرکست شاونبرگ، توسط مدیران فروش، مهندسی و پروژه بر پایه روش های متداول این حرفه با مطالعه و ارزیابی اطلاعات و مدارک فنی دریافتی از سوی مشتریان آغاز می شود، بدین ترتیب کارشناسان ما به دقت نسبت به تهیه پیشنهادهای فنی مناسب اقدام می کنند، در پی آن شرح خدمات و شرایط تحویل پروژه ها با برگزاری جلسات افتتاحیه، دقیق تر می گردد، طی این مرحله با برگزاری جلسات فنی شرکت، ما به مشتریان خود همانند شریک آنان، راهکارهایی را برای بهبود خدمات و ارتقاء قابلیت رقابت به نفع هر دو طرف پیشنهاد می کنیم.

در فقدان ارتباطات، هیچ پروژه ای نمی تواند در فرایند اجرایی خود به اهدافش دست یابد، با آگاهی بر این امر، ما ارزش گذاری بالایی را برای نحوه ارتباطات خود با مشتریان قائل هستیم.

با بهینه سازی روش فنی تولید، ما قادر به ارائه محصول بر اساس معیار و برنامه تدوین شده در بالاترین کیفیت و با حداقل خطا هستیم - حتی آنگاه که روی ورق ها و صفحات کار می کنیم- چون این امر به محتوای کیفی کار ما بستگی دارد به ویژه در مرحله ای که بایستی نصب سطوح صاف و بی نقص با نظم و دقت هرچه بیشتر انجام گیرد، کیفیت بالا و خطای حداقل، اهمیت خود را نشان می دهد.

مشتریان ما، قدردان ظرفیت های قابل اعتماد ما در اجرا و هدایت پروژه ها هستند و حصول این اطمینان در طول چند سال گذشته در تمامی پروژه ها به اثبات رسیده است.

 
     
     
Web site designed by Tafsirgaran System co.   Copyright © 2002-2015 Ircast-Schauenberg (pjs) co. All rights reserved