Tehran/Iran Time:
 
English
        صفحه اصلی      
     درباره ما   
    پروژه های اصلی   
  هدایت پروژه ها  
 تضمین کیفیت / کنترل کیفیت
 شرکتهای مادر
 چارت سازمانی
   تماس با ما   
 
 
 
Member Login

User Name:


Password:     
 

شرکت ما:

ایرکست شاونبرگ تهران در خرداد ماه 1381 به عنوان یک شرکت سهامی خاص ایرانی به ثبت رسیده و توانسته به نحوی شایسته و موفق، طراحی، ساخت و نصب سازه های سنگین فولادی را برای صنایع نفت، گاز و پتروشیمی به انجام برساند.
ایرکست شاونبرگ با بیش از 150 نفر کارکنان خود، خدماتی را در بالاترین سطح کیفیت به مشتریانش در این حرفه عرضه کرده است. مهندسان و متخصصان این شرکت در واحدهای طراحی و ساخت از میان گروهی صاحب صلاحیت انتخاب شده اند که توسط شرکت شاونبرگ در آلمان آموزش دیده اند.
کارگاه ایرکست شاونبرگ با مساحتی بیش از 24,000 متر مربع در جنوب ایران، نزدیک خلیج فارس در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندر امام، واقع شده و به لحاظ موقعیت مکانی، این امتیاز را دارد که به سهولت به سایت های پتروشیمی و کارخانجات صنعتی اصلی، دسترسی داشته و از تجهیزات و امکانات حمل و نقل زمینی و دریایی برخوردار باشد.
دفتر مرکزی و دفتر طراحی ما، در تهران واقع شده است.

 
           
 
 

دفتر طراحی مهندسی:

گروه طراحی و مهندسی ما، برای مدل سازی سه بعدی و طراحی تفصیلی پروژه ها از نرم افزارهای حرفه ای از جمله PDMS, X-Steel, BOCAD, Auto CAD استفاده می کند.

پس از طراحی مدل سه بعدی، گروه طراحی مهندسی، مدارک فنی ساخت از جمله نقشه های کارگاهی، مونتاژ و نصب را به همراه سایر مدارک فنی مرتبط؛ شامل فهرست مواد اولیه، فهرست های شماره گذاری قطعات، به طور مستقیم از مدل های سه بعدی استخراج و استفاده می کند.

فعالیت های گروه طراحی مهندسی ما بر اساس استانداردها و کدهای محلی و بین المللی مانند: AWS ,AISC ,ASME ,DIN ,ASTM ,API ,IPS صورت می پزیرد.

تا پایان سال 2009 این شرکت پروژه های متعددی شامل تجهیزات و سازه ها را بر اساس طراحی پایه شرکت های معتبر و مشهور مهندسی؛ از جمله شرکت های Linde AG آلمان، Linde Impianti  ایتالیا، Tchnip Benelux، ITT SpA را ساخته و تحویل داده است و پروژه مربوط به شرکت Stone & Webster Ltd در دست اجراست.

ظرفیت معمول و متداول واحد طراحی مهندسی ما، در حدود 10,000 تن در سال است.
در شرکت ایرکست شاونبرگ، با توجه به مهارت بسیار بالای دفتر طراحی، کارشناسان این واحد در پروژه های مختلف با شریک آلمانی ما (شاونبرگ) همکاری می کنند.

   
           
 
 

کارگاه ساخت:

علاوه بر کارکنانی که در کارگاه اصلی ماهشهر، فعالیت می کنند، با توجه به روند افزایش ظرفیت و ضرورت حفظ کیفیت تعهد شده، ما از وجود نمایندگان آموزش دیده و با صلاحیت در کارگاههای پیمانکاران فرعی خود در اراک، اصفهان، تهران و دبی، بهره می بریم.

سرپرستان کارگاه و کارکنان فنی ما، در آلمان آموزش دیده اند و برنامه زمانبندی برای حضور آنان در دوره های به روز رسانی و ارتقاء دانش فنی به طور پیوسته و مداوم در نظر گرفته شده است.

ظرفیت معمول کارگاه ماهشهر، در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، بالغ بر 4500 تن درسال، ساخت سازه های فولادی کوره و پانل های مربوط به آن و 6000 تن در سال، ساخت سازه های نگهداری تجهیزات و لوله است.

   
     
     
Web site designed by Tafsirgaran System co.   Copyright © 2002-2016 Ircast-Schauenberg (pjs)co. All rights reserved